Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karmakarışık

    • Tiyatro

    Karmakarışık


    Karmakarışık oyunu Ray COONEY tarafından kaleme alınmış olan bir dolantı komedisidir. Oyunumuz zengin bir bakanın bir otel odasınde rakip parti sekreteri ile bir geceyi geçirmek için buluşması ile başlamaktadır ancak hikaye ortaya çıkan bir ceset ile devam etmektedir. Bakan beyin bu cesetten kurtulmak için özel kalem müdürü ile birlikte çeşitli planlar yapması ama her seferinde işlerin daha çok karışması ile son derece keyifli bir hal almaktadır. Bakanın karısı, sekreterin kocası, otelin müdürü ve paragöz bir garsonun ortaya çıkması, dedektifin ve bir kaç farklı karakterin de olaya dahil olması ile harika bir komedidir. Ekibimiz isimleri Türkçeleştirmiş keyifli isimler ve hikayelerle seyirciyi kahkahalarla başbaşa bırakacaktır. Daha önce de sahneye koyduğumuz oyunun farklı bir versiyonudur. 
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü