Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kayadaki Su

    Caferağa Mahallesi ,Moda Caddesi ,Nail Bey Sokak (Caferağa Spor Salonu Yanı)Kadıköy/İSTANBUL 2 Şubat 2023 Perşembe
    • Çocuk Oyunu

    KAYADAKİ SU

    Yaş Sınırı: 7+

    Kandıran ve Yanıltan oradan oraya başıboş gezen, geçtikleri tüm kasaba ve köylerdeki insanları kandırıp çalıp çırparak çalışma nedir bilmeyen iki kafadardır. Gittikleri her yerde bir plan uydurup oranın halkını kandırarak kısa yoldan ulaştıkları rahat hayata alışmışlardır. Şimdiye kadar planlarında hep başarılı olmuşlardır, ta ki yeni geldikleri bu kasabaya dek. Bu kasabada karşılarına hiç beklemedikleri bir sürpriz çıkacaktır. Bu öyle bir sürprizdir ki Kandıran ve Yanıltan’ın tüm planlarını suya düşerecek ve akıllarını başlarından alacaktır. Kasabanın küçük Afacan’ı, hem Kandıran ve Yanıltan’ın kasabalıları alt etmesine izin vermeyecek hem de akıllı planıyla kendisini dinlemek bilmeyen kasabalılara da güzel bir ders verecektir. Bakalım Afacan’ın bu planı işe yarayacak mı ?

    Biraderler Yapım bu sezon yepyeni bir çocuk oyunuyla sizlerle buluşuyor. “Kayadaki Su” ünlü seslendirme ve tiyatro sanatçısı Sezai Aydın’ın yaşamı boyunca kaleme aldığı ilk ve tek oyun.  Uzun yıllar çocuk tiyatrosunda oynamış, televizyonda çocuklara özgü programlar hazırlayıp sunmuş Sezai Aydın, yazdığı tek oyun olan Kayadaki Su’yu da çocuklar için yazmış. Keskin zekasının, nükteli tarzının inceliklerini her satırda metne aktarmış ve ortaya bu eğlenceli oyun çıkmış.

    Kayadaki Su geçtiğimiz yıl sonsuzluğa uğurladığımız Sezai Aydın’ ın anısına saygıyla, genç oyuncu ve yönetmen Ali Bal’ın rejisiyle siz değerli seyircilerimizin karşısına çıkıyor.

    Hikayesiyle eğlendiren, ince göndermeleriyle de öğretici unsurlar barındıran Kayadaki Su, sadece çocukların değil aynı zamanda yetişkinlerin de harika zaman geçirmelerini sağlayacak.

    Yapım: Biraderler Yapım
    Yazan: Sezai Aydın
    Yöneten: Ali Bal
    Sahne Tasarımı: Nevin Köksal, Ebru Canlı
    Kostüm Tasarımı: Kaya Altıgiydiren
    Afiş Tasarımı: Ayça Avcı
    Yönetmen Yardımcısı: Ayşen Baransel
    Oyuncular: Arda Yılmaz, Aykut Süslüer, Ayşe Nur Köksal, Ceren Akça, Emirhan Öngün,Mustafa Çevik
    Oyun Fotoğrafları: Volkan Erkan
    Video Tasarım: Orçun Karamustafa
    Genel Koordinatör: Tüzün Bülbül

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kayadaki Su Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKayadaki Su İstanbul Anadolu Biletleri

    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü