Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kayıp Sevgiler Zamanı (Flanör Tiyatro )

    Ankara - Fade Stage and Coffe Güvenevler, Cinnah Caddesi, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara 29 Mayıs 2022 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Kayıp Sevgiler Zamanı (Flanör Tiyatro )

    Oyun, insanlarla hayvanların birlikte uyum içinde yaşadığı bir dünyada geçer. Ancak bir gün bir şeyler olur ve bu uyum birdenbire bozulur. İnsanlar doğaya, hayvanlara ve birbirlerine karşı aksi davranmaya başlar.  Sevimli kedi Mırmır ve onun arkadaşı tatlı köpek Kuçukuçu, böylesi bir sorunun içinde bulurlar kendilerini. Bu yüzden eski sorunsuz günlere geri dönmek ve yeryüzünü yeniden mutlu  kılmak için Mırmır bir maceraya atılmak zorunda kalır.

    Yazan: Bülent Bektaş 
    Reji: Tiyatro Flanör 
    Oynayanlar: 
    Bensu Gülgeç
    Bülent Bektaş 
    Sertel Cem Çırdaklı
     

    Yazan: Bülent Bektaş 
    Reji: Tiyatro Flanör 
    Oynayanlar: 
    Bensu Gülgeç
    Bülent Bektaş 
    Sertel Cem Çırdaklı

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü