Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Keloğlan Karavezir ile Yarışıyor

    • Çocuk Oyunu

    Keloğlan Karavezir ile Yarışıyor

    Keloğlan annesi ile birlikte yaşamaktadır. Annesinden başka kimsesi yoktur. Diğer tarafta padişah kızını biriyle evlendirmek istemektedir. Padişahın kötü kalpli veziri padişahın arkasından bin türlü oyunlar çevirir. Amacı padişahın kızıyla evlenip padişahın yerine geçmektir. 
    Bir duyuru yapılır halka. Padişah kızını evlendirmek için bir yarışma düzenlemiştir. Bu yarışmaya isteyen herkes katılabilir. Yarışmayı kazanan kişi padişahın kızıyla evlenecektir. Keloğlan'da yarışmaya katılır. Diğer yarışmacıları zekasıyla eleyen Keloğlan ve Vezir finale kalmıştır.
    Fakat kötü kalpli vezir yarışmayı Keloğlan kazanmasın diye elinden geleni ardına koymaz. Oyunun sonunda yarışmayı kim kazanacak, kim padişahın kızıyla evlenecek. Tüm cevaplar oyunumuzda...
     

    Oyuncular : 
    Melis Irmak
    Mehmet Arif Kara
    Gülsüm Arslan
    Leyla Bezirci
    Mehmet Zorba
     
    Yazan : Ali Gökhan Taze
    Kostüm : Gökhan Nalkıran
    Dekor : Tahaberk Torun
    Müzik : Cemre Demir
    Koreografi : Ebru Taze
    Işık Tasarım : Melike Aktaş
    Yöneten : Melisa Varol
    Yapım : KYB MEDYA

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü