Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Keloğlan Korsana Karşı

    Oran, Zülfü Tiğrel Cd. No:3, 06450 Çankaya/Ankara 25 Şubat 2023 Cumartesi
    40 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Müzikli Danslı Oyun

    Keloğlan Korsana Karşı

    Yaş Sınırı : 5-12 yaş

    Kültür ve ders kitaplarında var olan emek çoğu kez göz ardı edilip bandrolsüz ve kopya şeklinde kullanım sağlanmaktadır.Telif hakları etkin mücadele çocuk yaşta yapıldığı takdirde gelecek nesil gereken değeri verebilecektir.

    Yönetmen : Orhan Ay

    Yazar : Damla Çağla Çatalbaş

    Oyuncular : Yusuf Öder, Simge Aydın, Ramazan Aykaç, Sinan Türkan 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Keloğlan Korsana Karşı Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKeloğlan Korsana Karşı Ankara Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü