Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kendini Beğenmiş Tavuskuşu

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kendini Beğenmiş Tavuskuşu

    Yaş Sınırı: 3+

    Güzelliği dillere destan Tavuskuşu’nun başına gelenleri izleyeceğimiz bu oyunda arkadaşlığın önemini, dostlarımıza güvenmenin verdiği mutluluğu ve birlikte başarmanın güzelliğini göreceğiz.
    Herkes Tavuskuşu kadar güzel olmayabilir ama güzellik de her zaman mutluluk vermeyebilir.
    Bunu hiç unutmamalı diyor ve oyunumuza bekliyoruz.
    İyi seyirler...

    Yazan : Figen Çakmakoğlu

    Yöneten : Ali Nihat Yavşan

    Çevre Tasarım : Figen Çakmakoğlu

    Kostüm Tasarım : Güneş Çakmakoğlu

    Oynayanlar

    Ali Nihat Yavşan

    Gülşah Çakmakoğlu

    Öykücan Yavşan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü