Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Başlıklı Kız,

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kırmızı Başlıklı Kız

    Süre: 45 Dk.

    Yaş Sınırı: 3+

    Müzikli Çocuk Oyunu
    Teması: Sevgi ve dostluk…

    Haydi çocuklar! Kırmızı Başlıklı Kız'ın masalına eğlenceli bir yolculuğa çıkıyoruz.
    Eski zamanlarda çok uzak bir kasabada yaşayan Kırmızı Başlıklı Kız, büyükannesini ziyaret etmek ve ona yiyecek götürmek üzere ormanın yolunu tutar. Ormanda ise, tüm hayvanları kandıran ve yiyeceklerini alan kurt onu beklemektedir. Kurdun tuzağından Kırmızı Başlıklı Kız ve büyükannesi ormandaki dostlarının yardımıyla kurtulacaktır.
    Siz de bu keyifli macerada yerinizi alın!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü