Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Başlıklı Kız ve Yalancı Kurt - Eğlenceli Cuma

    • Çocuk Oyunu

    Kırmızı Başlıklı Kız ve Yalancı Kurt

    Yaş: +3

    **Bilet fiyatı kişi/koltuk üzerindendir. Yetişkin ve çocuk için ayrı bilet alınması gerekmektedir.

    Kırmızı Başlıklı Kız öğle saatlerinde, annesinin hazırladığı yemekleri büyük annesine götürmek üzere ormanda küçük bir gezintiye çıkar. Bu gezintisinde, yolculuğunda Yalancı Kurt ile karşılaşacaktır. Kurt: Kırmızı Başlıklı Kız ve Avcı'yı kandırarak Büyükannenin evine girer. Büyükanne durumu fark edince olaylar gelişmeye başlar. Kırmızı Başlıklı Kız, Avcı ve Büyük Anne Kurt'a unutamayacağı bir ders verecektir.
    Oyundan Neler Öğrendim?
    4 Temel rengi artık birbirinden ayırt edebiliyorum.
    Yalan söylemenin bana ve çevreme zarar verebileceğini gördüm. Yalan söylemenin kötü bir şey olduğunu artık biliyorum.
    Dişlerimi her gün, günde 2 defa nasıl fırçalamam gerektiğini öğrendim.
    Zor durumda kaldığımda ailemin ve arkadaşlarımın bana her zaman yardım edeceğini artık biliyorum.
     

    **Bilet fiyatı kişi/koltuk üzerindendir. Yetişkin ve çocuk için ayrı bilet alınması gerekmektedir.

    **Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınmayacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü