Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Başlıklı Kız`

    30 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Kırmızı Başlıklı Kız

    Tür: Müzikli çocuk oyunu.
    Süre: 30 Dk.
    Fransız yazar Charles PERRAULT’un kaleme aldığı Samet SÜNBÜL’ün ustalıkla uyarladığı bu çocuk masalında Kırmızı Başlıklı Kız sepetini sağ salim büyükannesine ulaştırabilecek mi? Avcı, Kurdu yakalayabilecek mi? Büyükanne mi daha zeki yoksa kurt mu? Çizgi film tadında uyarlanan oyunda Kırmızı Başlıklı Kız, Kurt, Avcı, Büyükanne arasında geçen eğlenceli anlar harmanlanarak sahneye konuldu. Müzikleriyle, danslarıyla bu yeni macerayı mutlaka izleyin.

    Yazan: Charles PERRAULT

    Uyarlayan-Yöneten : Samet SÜNBÜL

    Söz-Müzik: Emirhan YEŞİLYURT

    Düzenleme: Emirhan YEŞİLYURT- İsmail Hakkı KALÇA                                                                         

    Sahne Tasarım: Esra ÇAKMAK KARATAŞ                                                                                                 

    Afiş Tasarım: Aslıhan GÜVEMLİ

    OYUNCULAR:

    ERCAN KARATAŞ

    TUBA ÇAKMAK

    AYŞE GÜVEMLİ

    ESRA ÇAKMAK KARATAŞ

    RECEP ALİ ÖN

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü