-

Kırmızı Başlıklı Kız - Sömestr Kampanyası

55 dakika
  • Çocuk Oyunu

Kırmızı Başlıklı Kız

Perde : Tek perde
Süre : 55 dakika
Yaş Grubu : +5 yaş

Doğa ve Rüzgar adlı iki kardeş büyükannelerinin evine misafir olurlar. Gece uyumak üzere odalarına çekilirler fakat ikisini de uyku tutmaz. Canı sıkılan Rüzgar, Doğa'dan Kırmızı Başlıklı Kız masalını anlatmasını ister. Doğa başta çok istekli olmasa da masalı anlatmaya başlar. Masal ilerledikçe, odadaki eşyalar ve gardıroptaki giysiler hayal güçlerini tetikler. Böylece masal ile gerçek birbirine karışır ve iki kardeş, karanlık ormanda yollarını aramaya başlar.                                           

Yapım Yılı : 2019 – 2020 tiyatro sezonu

                                                                                                      

Yazan : Grimm Kardeşler
Yöneten : Birol Engeler
Oyunlaştıran : Deniz Yılmaz
Müzik : Emre Bayar
Dekor : Aslan Yılmaz
Kostüm: Buket Engin                                                                                                                                                                                Koreografi: Tolga Bostancı & Çağla Bade Aldoğan
Afiş Tasarım : Galip Aksular                                                                                                                                                                    İllüstrasyon: Özlem Isıyel
Fotoğraf : Bahadırhan Erkoç
Ses – Işık : Gürcan Ali Gül
Yapımcı : Filiz Senger
Oyuncular : Deniz Değirmenci - Giray Ayla                                                                                                                               

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü