-

Kırmızı Başlıklı Pinokyo

İstanbul - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu 05 Şubat Cumartesi - 05 Şubat 2022 Cumartesi
  • Çocuk Oyunu

Kırmızı Başlıklı Pinokyo

Masallar Ülkesi'nde yaşayan ve orada masal okumak, anlatmakla görevli olan Masalcı, Masallar Ülkesi’nin baş yöneticisi Büyük Bilge’nin verdiği çok özel bir masal kitabını yanına alarak, Masallar Ülkesi'nin dışında yaşayan çocuklara okumak için giderken, yolda aniden çıkan bir fırtınayla elindeki masal kitabının sayfaları uçup etrafa dağılmış, birbirine karışmış ve eksilmiştir!
 
Masal kitabının sayfalarının bir kısmını toplayabilmişse de sayfalar karışınca masallar ve Kırmızı Başlıklı Kız, Pinokyo, Çizmeli Kedi ve birçok masal kahramanları da birbirine karışarak değişime uğramıştır!
 
Masal kahramanları bu durumu eski haline getirebilmek için birbirinden heyecanlı pek çok şeyi yapmaları gerekmektedir.
 
Bakalım kahramanlarımız bu karışıklığı düzeltebilecekler midir?
 
 Oyunun Teması: Doğa sevgisi • Masal kahramanları • Yardımlaşma • Akıl yürütme

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü