Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Yorgunları

    • Dram
    • Komedi
    • Trajedi

    Kırmızı Yorgunları

     İki yakasına hisarlar kurulu, iki kıyısı birbirine düşman edilmiş bu şehrin yalnız ve acı dolu insanları; Red Kit, Betty/Jessica, Tenten, Safinaz, Fatoş.  Onları hatırladınız mı? Bu çizgi film karakterleri ya da bizler gerçekten kendi hayatlarımızın kahramanları mıyız yoksa müsveddeleri mi?

    Savrulan, koşan, acı çeken, aşık olan, dışlanan, değişen ve değişemeyen herkesle Red Kit’ın evine Taksim’e gidiyoruz. Davet edilmedik ama gidiyoruz.

    İşkenceye aşina bizler, tüm iletişimsizliğimizle, kendimizi bütünlemek için içimizi; şiddet, vahşet ve komedi ile dolduruyoruz.

    Davetsiz misafirler olmak ister misiniz ?

    Bekliyoruz…

    Yazan: Özen Yula

    Yöneten: Süleyman Arda Eminçe

    Oyuncular: Ayla Akay, Fatoş Kasal, Mehmet Ölmez, Ömer Gülşen, Nuriye Dilara Sarıgül

    Kostüm ve Dekor Tasarım: Gizem Karakaya

    Reji asistanı: Nuriye Dilara Sarıgül

    Işık: Ufkun Suna

    Afiş tasarım: Aykut Genç

    Oyun Fotoğrafları: Oytun Punk

    Yapım desteği: Kadıköy Boa Sahne

    Yapım: Varyete Kumpanya

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü