Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Tiyatrosu

    Cumhuriyet, Sahil Yolu Cd., 17110 Kepez/Çanakkale Merkez/Çanakkale 04 Şubat Cumartesi - 04 Şubat 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Kırmızı Başlıklı Kız

    Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Tiyatrosu miniklerle buluşuyor. Heyecan dolu içeriği, eğlenceli kadrosuyla müzik, eğlence eğitim ve oyunu bir araya getiren Tiyatromuz Türkiye genelinde sevenleriyle buluşuyor Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Tiyatrosu'nun bu yüksek tempolu muhteşem sahne şovunu acele et sakın sen de kaçırma! 

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Çanakkale - Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Tiyatrosu Biletleri ve Fiyatları

    ÇanakkaleKırmızı Başlıklı Kız Çocuk Tiyatrosu Çanakkale Biletleri

    65,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    65,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    65,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü