Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kişi Nasıl Olduğu Kimse Olur?

    40 dakika
    • Tiyatro

    Kişi Nasıl Olduğu Kimse Olur?

    Yaş Sınırı: +15

    Tek Perde

     "...ideal yalanı, şimdiye dek gerçekliğin üzerinde bir lanetti ve insanlar da bu lanetle birlikte en dipteki içgüdülerine kadar yalan ve sahte olmuştur."

    en dipteki içgüdülerine kadar... yalan... sahte...

    içgüdü... Friedrich Nietzsche'nin ölmeden önce, hayatına son bir bakış attığı "Ecce Homo" eserinden uyarlanmış olan tek kişilik oyun, Tiyatro Angura'nın ikinci prodüksiyonu olarak seyirci karşısına çıkıyor.

    Yapım : Tiyatro Angura (Konuk Ekip)

    Yazan:  Friedrich Nietzsche

    Çeviren: Mustafa Tüzel

    Uyarlayan Ve Oynayan: Kartal Can Ermiş

    Afiş-Video Tasarım: Kartal Can Ermiş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü