Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kıvanç ve Burak - Surreal

    Yeşilbahçe, Çınarlı Cd. No:7, 07160 Muratpaşa/Antalya 02 Şubat Perşembe - 18 Şubat 2023 Cumartesi
    90 dakika
    • Gösteri

    Surreal

    Yaş Sınırı: 8+

    Süre: 2 perde, 90 dakika

    “MERLIN” ve “GOT TALENT THE CHAMPIONS” ödüllü, İllüzyon Sanatının Dünyaca Ünlü isimleri Kıvanç & Burak, sıra dışı şovları “SURREAL” ile seyircisiyle buluşuyor.
     
    Bugüne kadar 13 ülke de binlerce seyirciyle buluşan sanatçılar SURREAL şovuyla çıtayı daha da yükseye taşıyarak bu alanda yapılmış en büyük prodüksiyona imza atıyor. 
     
    “Şovun sadece ilk 5 dakikası bile buna değerdi.” gibi müthiş yorumlarla taçlandırılan bu benzersiz şovda  gözlerinize inanamayacak, kalp ritminizin yükselmesine engel olamayacaksınız. Bütün duygularınıza hitap eden bu muhteşem şovun her an bir parçası olabilirsiniz.
     
    Ailece izleyebileceğiniz bu şov size gerçeküstünü yani SURREAL’i yaşatacak…

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kıvanç ve Burak - Surreal Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaKıvanç ve Burak - Surreal Antalya Biletleri

    220,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    220,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    220,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü