Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Kız İsteme Gösterisi

    Ankara - Pilavoğlu Han 4 Haziran 2022 Cumartesi
    40 dakika
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Kız İsteme Gösterisi ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Pişekâr Küçük İsmail, Koca Konaklı Tuzsuz Deli Bekir’in kız kardeşi Zenne’ye âşık olur. Kavuklu Hamdi’nin, Pişekârı kız istemeye hazırlamak için kısa bir prova yaptırması lazımdır. Seyircilerden yardım ister,  seyirciler Tuzsuz Deli Bekir ve Zenne olurlar. Kız isteme provası komik geçer. Bakalım asıl kız isteme nasıl gerçekleşecektir?

    Geleneksel Türk Tiyatrosunun önemli kollarından biri olan Ortaoyunumuza herkesi bekleriz.

    Ortaoyuncular:

    Serkan Yaşar (Kavuklu)

    Şevket Çetin  (Pişekar)

    Gülay Tepe Çetin (Zenne)

    Abdullah Gürel (Kavuklu Arkası ve Dadı Kalfa)

    Azer Can Okutan (Tuzsuz)

    Serkan Bilgin (Büyük Abi)

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Pilavoğlu Han

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü