Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Koleksiyoncu.

    Örnekköy Mahallesi, 1847 Sok., No:55A Karşıyaka/İzmir *Coldwell Banker Batı 06.40 Yanı 07 Nisan Cuma - 28 Nisan 2023 Cuma
    80 dakika
    • Tiyatro

    Koleksiyoncu

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 80 dk.

    John Fowles'ın aynı adlı romanından uyarlanan "Koleksiyoncu"; toplumun kadına biçtiği rolleri ve layık gördüğü bir ömür süresini, hastalıklı bir adamın kaçırıp bir mahzene kilitleyerek aşk beklediği bir kadın ile geçirdiği otuz beş gün üzerinden imgeler ve tartışır. William Wyler'ın yönettiği 1965 yapımı film uyarlamasına saygı duruşu olarak sinemanın olanaklarından da faydalanarak sergilenen bu oyun, insanın kendi içine bakabilmesi ve orada bulduklarıyla yüzleşebilmesi için provake etmek konusunda iddialı.

    Yazar: John Fowles
    Çevirmen:  Gizem Ertürk
    Yönetmen: Veysel Sami Berikan
    Yönetmen Yardımcısı: Madina Çokuapha
     Dramaturg: Aleyna Bozan
    Genel Sanat Yönetmeni: Can Dalkılıç
    Görüntü Yönetmeni : Görkem Kiter  
    Oyuncular:
    Müge Uyan - Atila Acar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Batı Sahne İzmir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Koleksiyoncu. Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKoleksiyoncu. İzmir Biletleri

    AdresBatı Sahne İzmir
    Organizasyon Batı Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBatı Sahne İzmir
    Organizasyon Batı Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBatı Sahne İzmir
    Organizasyon Batı Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBatı Sahne İzmir
    Organizasyon Batı Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla