Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Komşu Köyün Delisi

    • Komedi


    "Delisi olmayan bir köy olan Çavuldur Köyünde muhtar seçimleri yaklaşmaktadır. Yıllardır aynı olan Muhtar Halis Ağa, bu seçimde her şeye muhalif olan Tahir’in ve rakibi Tırmıkçı Hüseyin Ağa’nın kendisine yine muhalif olacağını sezer ve nitekim öyledir. Muhtar bunun üzerine bir icraat yapıp oyları toplamak ister. Ve tüm köylerin bir delisi olduğunu düşünüp gazeteye ’’ Köyümüze Deli Aranıyor ‘’ diye bir ilan bastırır. Psikoloji bölümünde okuyan Tolga ise bu ilanı görür ve üniversite bitirme tezine mükemmel bir konu olacağını düşünüp başvurur ve böylece Deli Hamdi karakterini oluşturur. Köy halkı ise Deli Hamdi’nin etrafında dönmeye başlar."
     
    Entrikaların birbiri ardına yaşandığı oyunda çoğunlukla gülmekten kırılırken, aynı zamanda da felsefe, psikoloji üzerine derin düşüncelere sürükleniliyor... Toplumda kabul görmeyen karakterlerin aslında kendi içlerinde mevcut olan ve bastırdıkları deli ruhlarını, kişilerin kendi içe bakış yöntemi ile açığa vurdukları oyunda yazar her akıllının biraz deli, her delinin ise biraz akıllı olduğunu anlatıyor bizlere.
     
     

    Yazan: Üstün Dökmen

    Yöneten: Abdullah Yüksekcan

    Yardımcı Yönetmen: Mehmet Göre

    Kostüm Tasarım: Simge Gülhan

    Dekor Tasarım: Mehmet Göre

    Işık-Müzik ( Teknik ): Efecan Fidan 

    Yapım: Bkst Yapım

    Oyuncular: 

    Abdullah Yüksekcan, İsmail Can Karadağ, Mehmet Göre, Rıdvan Topal, Mert Yeldan, Simge Gülhan, Adem Gücük, Ali Koca, Serdar Kalkan, Erdem Anıl Uçar, Fevziye Aygün, Gizem Aydıngöz, Eylül Çakıroğlu, Zeynep Sarıpınar, Pınar Aydın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü