Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kontrol 1-2

    Merkez Efendi Mahallesi, 20100 Merkezefendi/Denizli 21 Mart 2023 Salı
    100 dakika
    • Psikolojik
    • Drama

    Kontrol 1-2

    Etkinlik Yaş Sınırı: 16+

    ”Belki de benim içimde karanlıktan başka bir şey yoktur, kim bilir? Belki Tanrı benim içime hiç ışık koymamıştır.”
    Psikolojik problemler yaşayan bir adam, sorunlarına çözüm bulmak için bilimsel işkencelerle kadınların beyinlerini yıkayarak onları köleleştiren bir mafya patronuna başvurur.

    Yazan ve Yöneten: Arda Biçen
    Yapım: Paşa Sahne 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Denizli - Denizli Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kontrol 1-2 Biletleri ve Fiyatları

    DenizliKontrol 1-2 Denizli Biletleri

    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü