Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Korkma – İstiklâl Marşı’nın Öyküsü

    • Tiyatro

    Korkma – İstiklâl Marşı’nın Öyküsü (Yetişkin)

    İstiklal Marşı, zalime, işgalciye ve sömürgeciye boyun eğmeyen ve dünyaya meydan okuyan bir direnişin destanıdır. Dönemin koşullarında bir yanda düşman işgaline karşı mücadele edilirken, diğer yandan da tüm milleti kapsayacak bir milli marş için çalışmalar başlatılmış ve 100 yılı aşan bir destan ortaya çıkmıştır. İstiklal Marşı, 100 yıl önce kaleme alınan ve şair merhum Akif tarafından milletimize armağan edilen, İstiklal Harbi’nin manifestosudur. Bestesi Osman Zeki Üngör’e ait olan İstiklal Marşı, bugün herkesin hep bir ağızdan söylediği ve tüm yurdu birleştiren bir güç haline dönüşmüştür. Oyun, büyük zorluklarla kazanılmış bağımsızlık mücadelesinin abidevi ifadesi olan Milli Marşımızın, ülke sathında bütün milleti milli benlik ve kimlik haline düştürmesinin ilk tohumlarını anlatmaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü