Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kûçikê Sergo / Çöplük Köpeği - Ankara Tiyatro Festivali

    65 dakika
    • Komedi
    • Politik

    Kûçikê Sergo / Çöplük Köpeği  - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Şano Nan Performance

    Oyunun Türü: Politik Komedi

    Perde: Tek Perde- 65 Dakika

    (oyun Kürtçe dilinde oynanmaktadır)

    Kûçikê Sergo / Çöplük Köpeği oyunu, son yıllarda kendini önce herkesin üstünde oturduğu bir kürsü, sonra bir çöplük köpeği; daha sonra ise ordusuz bir komutan, topraksız bir çiftçi, öğrencisiz bir öğretmen ve yurtsuz bir yurttaş olarak gören bir insanın serüvenini işler.Oyuncu seyircilerle birlikte ön sırada bir koltukta yerini alır. Salonun ışıkları kapanır ve bir caz müziği eşliğinde sahnenin ışıkları açılır. Kısa bir süre sonra fonda bir ses yükselir. “Bu akşam bu oyunun oyuncuları sizlersiniz pek kıymetli seyircilerimiz. İsteyen sahneye çıkıp bu oyunu oynayabilir.” Kısa bir sessizlikten sonra fondaki ses tekrarlanır. “Söylediğimiz gibi bu akşam bu oyunun oyuncuları sizlersiniz. Buyurun sahne sizin!”Oyuncu ön sıradaki yerinden ayağa kalkar, ön sahnenin ışıkları yanar ve seyircilere döner.

    Yazar- Yönetmen: Kemal Orgun

    Oyuncular: Kemal Orgun, Onur Kepenek

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü