Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Prens,

    • Çocuk Oyunu

    Küçük Prens

    Küçük Pilot adlı karakterin, yetişkinler ile resim çizimi ve meslekler üzerine yaptığı diyaloğun akabinde, hikayemiz; aynı zamanda hikaye anlatıcımız da olan Pilot’ un uçağının bir çölün ortasına düşüp, Küçük Prens ile tanışması ile başlar. Küçük Prens kendi gezegenindeki çiçeğiyle pek anlaşamadığı için oradan biraz uzaklaşmaya karar verir ve Kuş 1, Kuş 2 ve Kuş 3 karakterlerinin eşliğinde, gezegenler arası bir yolculuğa çıkar. Yolculuk boyunca gittiği gezegenlerde, Küçük Prens sırasıyla; Kral, Kendini Beğenmiş Şapkacı, İş Adamı, Fenerci, Coğrafyacı, Yılan, Kaktüs, Güller ve Tilki ile karşılaşır. Küçük Prens ’in her biri birbirinden farklı bu karakterlerle girdiği diyaloglar sahneye aktarılırken; oyun, seyirciye Küçük Prens ’in deyişiyle; “Şu büyükler kesinlikle çok tuhaf oluyorlar…” ‘ ın nedenlerini buldurmayı belki de bunun üzerine daha çok soru sordurmayı amaç ediniyor

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü