Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Prens..

    • Çocuk Oyunu

    Küçük Prens

    Küçük Prens gezegenine zarar vermesinden korktuğu baobap ağaçları fidanlarını yemesi için bir kuzu aramaya karar verir. Tam bu amaçla gezegeninden ayrılacağı sırada çiçek ile tanışır ve onu çok sever. Çiçeği yalnız bırakmak istemez fakat gezegenini kurtarmak için hemen yola koyulması gerekmektedir. Pek çok gezegene uğradıktan sonra yolu, Sahra Çölü’nde kaza yapmış olan pilotla kesişir. Bu tuhaf tanışıklık onları zamanla dost yapar. Küçük Prens gezegenler arasında kuzu ararken çok farklı kişilerle tanışmıştır ve başından geçenleri pilota anlatır. Antoine de Saint Exupery'nin dünyaca ünlü ‘’Küçük Prens’’ romanının çocuk tiyatrosu uyarlaması olan oyunumuz 40 dk. ve tek perdedir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü