Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Küçük Prens Müzikali

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Küçük Prens Müzikali

    Etkinlik süresi : 45dk

    Küçük Prens Müzikali Diyarbakırda. Fransız yazar ve pilot Antoine de Saint-Exupéry tarafından yazılan ve aynı adla Piyes Tiyatro tarafından tiyatroya uyarlanan müzikli danslı oyunumuz çocuk ve bir zamanlar çocuk olan seyircimiz için sahneleniyor.

    Yazan: Antoine de Saint-Exupéry 

    Uyarlayan: Ef Duman 

    Yöneten: Ahmet Erdem Kayalı & Ef Duman  

    Müzik: Yunus Durmuş 

    Koreografi: Ahmad Habeeb  

    Oyuncular: Ahmet Erdem Kayalı, Maşallah Miran, Lütfü Küçükerden, Tuğba Sar, Murat Toğaçar, Ef Duman, Ahmad Habeeb 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü