Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kurbağa Prens,

    Ataköy 7-8-9-10, Mahallesi, Yüzücü Talat Yüzmen Sk. 5A, 34158 Bakırköy/İstanbul 08 Nisan Cumartesi - 08 Nisan 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kurbağa Prens

    Süre: 60 dk., Tek perde
    Yaş: 4+

    Bir varmış, bir yokmuş diye baslar tüm masallar ve nihayetinde sonsuza dek mutlu yaşar masallardaki kahramanlar. Ama biz genelde arada olup biteni pek düşünmeyiz. Ne yaparlar da sonsuza dek mutlu olmayı başarır bu kahramanlar? Dostluk, sevgi, dürüstlük nedir, mutlu olma yolunda ne derece önemlidir? Kurbağa Prens ve arkadaşları tam da bu sorular üzerinde şarkılarla danslarla zıplayıp duracaklar ve cevabı bulana dek durmayacaklar. 

    Oyuncular : Ali Osman Böcekçioğlu - Beste Arısoy - Güner Elmas - Neslihan Ekim - Onur Yusuf Singin
    Yazan : Grımm Kardeşler
    Oyunlaştıran: Deniz Yılmaz
    Yönetmen : Can Doğan
    Dekor : Cihan Aşar
    Kostüm : Buket Engin
    Müzik : Emre Bayar
    Koreografi : Arda Alpkıray
    Yönetmen Yrd.: Sinem Akar
    Afiş Tasarım : Ayça Avcı
    Ses – Işık : Oğuzhan Karasu
    Yapımcı : Filiz Senger

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Ataköy Yunus Emre KM Turhan Tuzcu Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kurbağa Prens, Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaKurbağa Prens, İstanbul Avrupa Biletleri

    Organizasyon Uygur Sanat Yapım
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Uygur Sanat Yapım
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla