-

Kurbağa Prens - Sömestr Kampanyası

60 dakika
  • Çocuk Oyunu

Kurbağa Prens

Yapım Yılı : 2018 - 2019 Tiyatro Sezonu
Perde : Tek Perde
Süre : 60 Dakika
Yaş Grubu : +3

Bir varmış, bir yokmuş diye baslar tüm masallar ve nihayetinde sonsuza dek mutlu yaşar masallardaki kahramanlar. Ama biz genelde arada olup biteni pek düşünmeyiz. Ne yaparlar da sonsuza dek mutlu olmayı başarır bu kahramanlar? Dostluk, sevgi, dürüstlük nedir, mutlu olma yolunda ne derece önemlidir? Kurbağa Prens ve arkadaşları tam da bu sorular üzerinde şarkılarla danslarla zıplayıp duracaklar ve cevabı bulana dek durmayacaklar. 


OYUNCULAR : ALİ OSMAN BÖCEKÇİOĞLU - BESTE ARISOY - GÜNER ELMAS - NESLİHAN EKİM - ONUR YUSUF SİNGİN
YAZAN : GRIMM KARDEŞLER
OYUNLAŞTIRAN: DENİZ YILMAZ
YÖNETMEN : CAN DOĞAN
DEKOR : CİHAN AŞAR
KOSTÜM : BUKET ENGİN
MÜZİK : EMRE BAYAR
KOREOGRAFİ : ARDA ALPKIRAY
YÖNETMEN YRD.: SİNEM AKAR
AFİŞ TASARIM : AYÇA AVCI
SES – IŞIK : OĞUZHAN KARASU
YAPIMCI : FİLİZ SENGER
 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü