Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kürklü Merkür

    100 dakika
    • Tiyatro

    Kürklü Merkür

    Yaş Sınırı: 18+

    Kozasında vahşeti ören kelebekler...

    Kelebeklerle birlikte solan insanlar, sürpriz bir partiye hazırlanıyor.

    Güllere ve nükleer silahlara!

    Duvarın öte yakasında neler oluyor?

    İngiliz oyun yazarı Philip Ridley'in çarpıcı öyküsü Okan Ö. Cinemre rejisi ve Baküs & Kırmızı Kalem yapımı ile Baküs Sahne'de 🎭

    Kürklü Merkür / Philip Ridley

    Yönetmen: Okan Ö. Cinemre
    Çeviri: Cem Kurtuluş
    Dramaturji: Okan Ö. Cinemre, Osman Utku Atış
    Ses-Işık: Mert Yılmaz - Batuhan Kodaloğlu
    Dekor-Kostüm: Musa Öcal
    Makyaj: Ayşe Güreşçi
    Video: A.H. Sahabi
    Afiş: Ezgi Bilgin

    Oyuncular: Ömer İlci, Ahmet Saim, Hanife Özsoy, Gizem Başbuğa, Sencan Köymen Erbaş, Ergül Can, Pınar Boyar, Kutsal Kaynak

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü