Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kybele - EBB

    • Tiyatro

    Kybele - EBB

    Bilgi : Pandemi kuralları gereği 12 yaş altı seyirci katılım sağlayamamaktadır.

    Tek Perde
    1 Saat
    9 Yaş ve üzeri izleyici için uygundur

    Konusu: Oyun, Anadolu kültürünün en önemli tanrıçası olan Kybele başta olmak üzere, Antik çağlardan günümüze yakın coğrafyada adı geçen Artemis, Niobe, Andromahe, Teodora gibi tarihi kadın karakterleri ve Fikrîye Hanım, Afife Jale, Muazzez İlmiye Çığ, Türkan Saylan, Bahriye Üçok gibi birçok Cumhuriyet kadınını anarak, saygı duruşunda bulunuyor.

     

    Yazan: Güngör DİLMEN
    Metin Düzenleme: Murat ATAK, Şafak ÖZEN
    Yöneten: Murat ATAK
    Müzik: Oktay KÖSEOĞLU
    Kostüm Tasarım: Funda ÇEBİ
    Işık Tasarım: Mustafa KALA
    Dramaturg: Şafak ÖZEN
    Yönetmen yard.: Mustafa KILIKCI
    OYNAYAN
    Burcu TUTKUN TURAN
    MÜZİSYENLER
    Flüt: U. Evrim BASKIN ÜLKEN
    Klarnet: Elif SINDIR
    Keman: Neslihan SAKALLI
    Keman: Nevin ABAKAN
    Viyola: Gamze ISSIGÜN
    Viyolonsel: Gülçin GÜL
    Arp: M. Elif GÜNGÖR SARIKAYA
    Vurmalı: Ceyda ONLAT

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü