Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    La Commedia Di Primavera - Bahar Komedisi

    Konak mahallesi Mithatpaşa Caddesi E-1 Blok No:9 Konak / İzmir SSK Blokları (eski Çınar Sineması, 35250 Konak/İzmir) 23 Şubat 2023 Perşembe
    60 dakika
    • Komedi

    La Commedia Di Primavera - Bahar Komedisi

    Yaş Sınırı: 7+

    Süre: 1 Saat

    Bu hikaye komik, trajik, enteresan, garip, bir değişik ve bu hikayenin adı La Commedia Di Primavera. İtalyan yönetmen Michele Guaraldo'nun yönetmenliğini yaptığı, İzmir'in beş ayrı tiyatrosundan oyuncuları bir araya getiren, tap taze ve yeni bir soluk Bahar Komedisi. Commedia Dell’Arte tekniğiyle yer yer doğaçlama yer yer metin üzerinden ilerleyen oyun paragöz Pantalone'nin servetine servet katmak için kızını zorla evlendirmek istemesi ile başlıyor ve olaylar gelişiyor; sonunu asla tahmin edemeyeceğiniz bu oyunda kaybolan esas oğlanlar, histerik aşıklar ve ganimet peşinde bir kaptan ve oradan oraya sürüklenen bir hizmetçinin hikayesi var.

    Oyuncular: Bensu Begoviç, Burak Özbaykuş, Fatih Paşalı, Nazlı Maşatçı, Özgür Aytar
    Yönetmen: Michele Guaraldo

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    La Commedia Di Primavera - Bahar Komedisi Biletleri ve Fiyatları

    İzmirLa Commedia Di Primavera - Bahar Komedisi İzmir Biletleri

    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü