Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Lear Mutfakta

    Ankara - Fade Stage and Coffe- 30 Mayıs 2022 Pazartesi
    • Tiyatro

    Lear Mutfakta

    2011’den bu yana sahnelenen Macbeth Mutfakta oyunundan sonra şimdi de Shakespeare Mutfağı serisinin 2. Oyunu olarak Kral Lear’ı mutfak tezgahında ağırlıyoruz. Yönetmenliğini Kubilay Karslıoğlu'nun üstlendiği, prömiyerini İstanbul Tiyatro Festivali’nin çevrimiçi programında yapan Lear Mutfakta sahnelerde ilk defa bu sezon sergileniyor. 

    Kral Lear ve dostlarının yas yemeğine davetlisiniz. 

    İhanet, bir dizi yanlış anlaşılma, çokça entrika, gözle görülür bir iktidar hırsı, dökülen bolca kan ve mutsuz son... İçinde kendi komedisini de barındıran bir Shakespeare trajedisi, Kral Lear. Bu klasik eser bir mutfak tezgâhında; mutfak malzemeleri eşliğinde sahnelense ortaya nasıl bir oyun ve yemek çıkar? Obje tiyatrosu ve hikâye anlatıcılığını daha önce Macbeth Mutfakta adlı oyunlarında harmanlayıp, oyunu bir yemeğe dönüştüren Kadro Pa bu kez “ihanet soslu bir trajedi yemeği” pişirecek.

     

    Yazan: William Shakespeare
    Yöneten: Kubilay Karslıoğlu
    Uyarlayan ve Oynayan: Simge Günsan
    Sahne Tasarımı: Şirin Dağtekin Yenen  
    Teknik: Uğur Cem Biricik
    Müzik:Mehmet Can Ağlaç, Kerem Keskin 
    Afiş Tasarımı: Barış Keskin

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü