Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Libido

    Yeşilce Mh. Donatım Sk. 5/A 4 Levent İstanbul 15 Şubat 2023 Çarşamba
    • Çağdaş

    Libido

    Tek Perde

    Yaş Sınırı : +18

    Ekoloji krizi üzerine üretimleri olan Hale, sanat satıcısından sanat alıcısına uzanan entelektüel kesim tarafından beğenilen işler üreten bir sanatçıdır. Ancak son sergisinde yaptığı işten hiç de memnun değildir.

     ‘Ekolojik’ etiketini sanat sektörünün sosyal ve ekonomik bağlamlarıyla sorgulaması derinleştikçe her şeye yabancılaşır.

     Kendi ekosisteminin doğa gibi tahrip olduğunu hissettiğinden; hayatına, libidosuna, habitatına, ilişkilerine, yaratıcılığına dair dürüst bir kendini sorgulama sürecine girer. 

     Bu çok yönlü sorgulama ise karşısına çıkan birbirinden oldukça farklı erkek(ler) aracılığı ile daha da boyutlanır. Bu soran/sorgulayan/irdeleyen/acıtan, yeri geldiğinde kapı aralayan ilişkiler özgürlüğe giden yolun kaçınılmaz duraklarıdır belki de... Kimbilir! 

     LİBİDO ilk kez Sakıp Sabancı Vakfı'nın katkılarıyla Sabancı Müzesi'nde oynanmıştır.

     Oyunun dekoru tamamen 'geri dönüşüm' malzemelerinden olup bu oyun için İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesindeki İSTAÇ'ta atıklardan yeniden tasarlanmıştır. Oyunun bitiminde yeniden geri dönüştürülecektir.

    Teşekkürler

    Emre Koyuncuoğlu, Burcu Özçakar, Başak Özdoğan, Jülide Özçelik, Selva Erdener, Erol Kar, Ahmet Ali Arslan ve Mert Öztürk

    Yazan : Nadir Sönmez

    Yöneten : Ayşe Lebriz Berkem

    Dekor-Kostüm Tasarım : Kübra Ateş 

    Işık Tasarım : Kemal Yiğitcan

    Video Tasarım : Gülay Ayyıldız Yiğitcan

    Koreografi : Orçun Okurgan

    Işık-Efekt Uygulama : Oktay Erdoğan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Kültüral Performing Arts

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Libido Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaLibido İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresKültüral Performing Arts
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü