Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Lider Masi - Kahraman Yemini

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Lider Masi - Kahraman Yemini 

    Yaş : 3+

    Tür: Çocuk Oyunu

    Süre: 50 Dk. 

    Masallara meraklı bir çocuk bir gece babaannesinin anlattığı masalı dinlerken hayalinde kendini masal kahramanıyla eşleştirir. Masaldaki çocuk artık odur. Dünya ve Masal Diyarı’nın gizli geçiş kapısı olan kadim kuyuya düşer ve macerası başlar. Masal Diyarı’na giden çocuk, kahramanların da kahramanı olan Lider Masi’yle tanışır. Masalların önemini ve hayatımıza kattığı değeri kuşaktan kuşağa aktaran Lider, çocuğu Masal İzcisi olması için eğitir.  

    Yazan: Sevtap Çapan

    Yöneten: Sevtap Çapan

    Uyarlayan: Murat Batıkan Avcı – Sevtap Çapan

    Müzik: Orçun Tekeli Oğlu

    KİŞİLER; (Sahneye giriş sırasıyla)

    ÇOCUK : Dünya ve masaldaki çocuk

    BABAANNE : Çocuğun babaannesi

    LİDER MASİ : Masal izcilerinin lideri

    BİGEBÜ : Masal diyarı’nın  bilge büyücüsü       

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü