-

Macbeth Mutfakta

  • Tiyatro

Macbeth Mutfakta

Macbeth Mutfakta Shakespeare’in ‘Macbeth’inden uyarlanmış tek kişilik bir obje tiyatrosu örneği.. Bu oyunda "Macbeth" hikayesinin mekanı mutfak. Tarif edilmeden de pişirilebilir bir yemek (menemen) tarifi sırasında geçen oyunun karakterleri ise mutfak eşyaları. İSTANBULİMPRO'nun katkılarıyla...

'MACBETH'İN MUTFAĞINDA ÖLDÜRÜLMEK''

KARANLIK AŞÇIMIZDAN İHANET DOLU BİR MENEMEN…SICAK SICAK..

Bir intkam yemeği tarifi..

Machbeth’in kalbinin karanlıklarına yaptığın yolculukta g.rdüğün ŞEY;

Acı mı?

Nefret mi?

Korku mu?

Hangisi olacak?

Acaba adaletin yerine geldiğini mi düşüneceksin?

Bir dahaki soğan doğramanda acı deneyimlerin geçicek mi aklından?

Duyduğun kehanetler bir cinayet getirecek mi ardından?

Oyun sonunda menemene ekmek banabilecek misin?

Macbeth'in mutfağında ölecek miyiz yoksa?

 

 

Proje: KADRO PA

William Shakespeare'in eserinden,

Uyarlayan - Oynayan: Simge Günsan

Yönetmen: Burak Tamdoğan

Müzik: Evren Gülseven, Argın Aytaç

Işık: Uğur Cem Biricik

tek perde/55 dakika

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü