Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Madam Darla’nın Paris Yakınlarındaki Hanı

    • Tiyatro

    Madam Darla’nın Paris Yakınlarındaki Hanı

    Paris yakınlarında bir han, Alexandre Dumas ve Giuseppe Verdi'nin ilginç buluşması, La Traviata'nın doğuşuyla ilgili bir fantezi, Deli Pierre ve Küçük Fabia'nın farklı yaşamları ve Madam Darla'nın bilgeliği, Oda Tiyatrosu'nun yeni oyununda buluşuyor.

    Yönetmen: Görkem Kenanoğlu 

    Yardımcı Yönetmen: Erol Kelleci

    Ses & Işık: Berke Genççe

    Oynayanlar: 

    Burcu İsbir Abrekoğlu

    Görkem Kenanoğlu

    Erol Kelleci

    Ceren Duman

    Ahmet Rasim İşeri

    İlayda Uzundurdu

    Nazlı Güllüce Söğüt

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü