Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mahşer-i Cümbüş Çocuk.

    Kuştepe mah. Mecidiyeköyyolu cad. N:12 kat: B3 Trump Sahne Yanı 01 Şubat Çarşamba - 02 Şubat 2023 Perşembe
    • Çocuk Oyunu

    Mahşer-i Cümbüş Çocuk

    Yaş Sınırı: 6+
    Süre: 65 dk.

    Mahşer-i Cümbüş'ten bu kez çocuklar için yepyeni bir oyun! "Mahşer-i Cümbüş Çocuk" sizlerle. Çocukların, sanat ve eğlenceyi deneyimlerken, oyuncuları ve oyunu interaktif olarak yönlendirebildikleri bu doğaçlama oyunda kahkaha garanti!
    Çocuklar ,bu oyunda sadece eğlenmeyecekler ayrıca Oyunu yönlendirirken yaratıcılıkları , hayal gücü ve insiyatif alma kabiliyetleri tetiklenecek . Oyun  onların lafları, sesleri ve hareketleriyle şekillenecek... her oyun onlara özel her oyun tekrarsız. Bu şahane deneyimi kaçırmayın.
    Çocuğunuzla beraber keyifli bir zaman geçireceğiniz oyunumuza geliniz, getiriniz.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Mahşeri Cümbüş Hayalhanesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Mahşer-i Cümbüş Çocuk. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaMahşer-i Cümbüş Çocuk. İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresMahşeri Cümbüş Hayalhanesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMahşeri Cümbüş Hayalhanesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü