Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Manhattan'ın İyi Tanrısı

    • Tiyatro

    Manhattan'ın İyi Tanrısı

    Oyunun Süresi: 75 dk. Tek perde

    Prömiyerini 24.İKSV Tiyatro Festivali’nde yapan oyun, metropol kentin sokaklarında gelişen bir aşk ile Manhattan’ın “iyi” tanrısı tarafından işlenen bir cinayetin hikayesidir. Oyunda kadın-erkek ilişkisinin modern uygarlık içindeki yeni durumu, geleneksel değerler ile modern yaşantı arasında sıkışıp kalan açmazları ve bunun kişilerin hayatındaki yıkıcı etkisi -bir cinayet savunusu üzerinden- tartışmaya açılır. Oyunun gerçeküstü evreninde kent dokusu sahne gerisindeki projeksiyon ile görselleşirken, kentin içindeki aşkın yalnızlığı dengesini yitirmiş bir platform ile sembolize edilir. Aşk ile şehir arasındaki kurul(a)mayan yeni dengeler, günümüz metropol İstanbul’una da tanıdık gelebilir.
     

     

    Ekip: Tiyatro Motus
    Oyun: Manhattan’ın İyi Tanrısı
    Yazar: Ingeborg Bachmann
    Çevirmen: Ahmet Cemal
    Yönetmen: Gizem Pilavcı
    Yapımcı: İpek Erden
    Dramaturji Ekibi: Gizem Pilavcı, Umut Barış Taşdemir, Deniz Cigal
    Oyuncular: Umut Barış Taşdemir, Anıl Kır, Burcu Ger, Gülnara Golovina, Barış Eroğlu
    Dekor: Berkay Buğdan
    Müzik: Can Saka
    Video Tasarım / Prodüksiyon: Utku Kara
    Kostüm: Deniz Değirmendereli
    Afiş: Ümit Berkup

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü