Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Martı

    İstanbul - Eylül Sahnesi Rasimpaşa mah, Misakı Milli Sk. 93/a, 34750 Kadıköy/İstanbul 27 Mayıs 2022 Cuma
    • Tiyatro

    Martı

    Tek Perde

    Hayal dünyası, gerçekler ve idealleri arasında sıkışmış birine dönüşmüştür artık Jonathan.. Çocukluğu, gençliği, yetişkin dönemleri ve babası ile çatışma halindedir.

    Artık, bir işi ve bir evi ve de parası yoktur. Bütün zamanlarını, sahilde denizi ve martıları seyrederek geçirirken, ideallerinden de uzaklaşmıştır.

    Kendisinde kalanlar; geçmişte yaşadıkları, şu an hissetmediği acıları , sürekli yanında taşıdığı valizi ve o valizin içine sığdırabildikleridir.

    Jonathan, sonunda, kafa sesi ile başlar hesaplaşmaya. Hesaplaşmaya başladıkça da hatırlamaya başlar. Hatırladıkça da acılarını şu an yaşıyormuşçasına hissetmeye başlar.

    Richard Bach’ın, aynı adlı eserinden yola çıkılarak kurgulanan MARTI hikâyesi, esredeki, Martı Jonathan’ın, yaşadıklarını da konu edinmiştir. Eser, dünya klasikleri arasında yerini almıştır. Türkiye’de ilk basımı 1986 yılında olup, bir milyon adet satılmıştır.

    MARTI, oyun olarak, belki de, sadece Türkiye’de değil, dünyada ilk kez sahneye uyarlanmıştır.

    Yapım : Sözşiirsanat (Konuk Ekip)

    Orjinal Metin Yazarı: Richard Bach

    Uyarlayan (Oyun Yazarı) : Cenk Gür

    Yönetmen: Cenk Gür

    Oynayan: Uğur Özbağı

    Işık Tasarım: Cenk Gür , Uğur Özbağı

    Kostüm: İlkay Haldız

    Dekor: Yilmaz Boztepe

    Ses Ve Müzik: Zeynep Gür

    Yönetmen Asistanları: İlkay Haldız, Zeynep Gür

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Eylül Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü