Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Martıların Öteki Hikayesi

    • Tiyatro

    Martıların Öteki Hikayesi

    Ünlü yazar  Anton Pavlovıc Cehov'un Martı oyunundaki genç ve yaraları olan iki kadını karşı karşıya gelir.

    OYUN KONUSU

    Oyun Martı oyununun son sahnesinde Nina'nın çiftliğe yaptığı ziyaretten tam beş gün önce gerçekleşir ve Treplev’in intiharından sonrasını kapsar. Maşa ve Nina bu defa Nina'nın kaldığı çatı katındaki harabe odada karşı karşıya gelirler. Birbirlerinden bazen nefret eden bazense destek olup yardım eden bu iki kadının hayatlarını, zaaflarını, kıskançlıklarını ve kabukları kırıldığında nasıl bambaşka kişiler olduklarını konu alan oyun; Nina Zareçniya’nın her şeyi arkasında bırakıp gittikten sonra zor günler yaşaması ve yardım istemek için kendine Marya İliçniya'yı seçmesiyle başlar.  Fakat Marya onun yardım isteklerine cevap vermez ta ki kendisinin Nina'dan bir isteği oluncaya kadar.

    Yazan: Hazal Akyürek 
    Yöneten : Miray Erdoğan
    Işık Tasarım: Erdinç Doğancı
    Kostüm Tasarım: Özlem İlknur Akyürek 
    Oyuncular: Nil Gül,Hazal Akyürek
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü