Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Masa Başı

    • Tiyatro

    Masa Başı

    Reha Özcan ve Emrah Aktürk'ün seyirci katılımlı talkshow gösterisi! 
    Masa Başı, %100 Müzik sponsorluğunda 16 Mart 20.00'de Granma Pub'da... 
    Seyirci ile interaktif bir sohbetin gerçekleşeceği programda, sohbetin haricinde Reha Özcan ile karşılıklı sahne oynama fırsatı da bulabilirsin... Program sonrasında Evinde Tiyatro YouTube kanalında yayınlanacak hem sana anı olur hem eşin dostun izler hoş olur? Olmaz mı, olur olur... Çağdaş ve modern bir mizah algısıyla doğaçlama sohbete dayalı gerçekleşecek programda kendinin senaryo yazma kabiliyetini, hikaye anlatma becerini, yeri geldiğinde oyunculuk yeteneğini de sınayabilirsin... Ha sen istiyorsun ki ben sadece oturup, yiyip içip izleyip eğleneyim... Olur o da mümkün kafana göre... Yapımcılığını Sinemedya Yapım'ın üstlendiği Masa Başı sana keyifli dakikalar vaat ediyor...

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü