Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Maşa ile Koca Ayı Karlar Ülkesi'nde

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Maşa ile Koca Ayı Karlar Ülkesi'nde

    Kötülükler ülkesinin Cadısı, Karlar Ülkesinin kraliçesi ELSA'yı çok kıskanmaktadır ve, bu ülkede yaşayanların artık mutlu olmamaları için bir büyü yaparak, Karlar Ülkesinde bulunan MUTLULUK KARTANESİ'ni, büyük fırtınalarla rüzgarlarla, çok ama çok uzaklara savurur.
    Fakat, bundan sadece kardan adam olan OLAF etkilenir ve artık çok mutsuz ve hırçındır. Bütün bu olup bitenleri ve "Mutluluk Kartanesinin" kendi ülkelerine düştüğünü rüyasında gören Maşa, Koca Ayı'dan da yardım isteyerek MUTLULUK KARTANESİNİ bulup, tekrar KARLAR ÜLKESİ'ne Kraliçe Elsa'ya götürmek üzere yola çıkarlar.., ve macera başlar.
    İyilik yapmanın ve dostluğun Arkadaşlığın  öneminin anlatıldığı oyunumuza tüm çocukları bekliyoruz... 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü