Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Masum

    70 dakika
    • Dram
    • Trajedi
    • Tiyatro

    Masum

    Bilgi: Etkinliğin 10 Ekim tarihli seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. 

    Yaş Sınırı: +15

    Masum, aslında içimizden birinin hikâyesi. Toplum baskısıyla dışlanmış, sistemin içinde kaybolmuş, ötekileştirilmiş biri… Hayatı boyunca bir kere bile şansı yaver gitmemiş bir adamın hikâyesi… Bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan küçük bir çocuğun hikâyesi… Hayatı boyunca kendini her alanda ispatlamaya çalışan ve gücünü yine kendinden alan sıradan bir adamın hikâyesi…
    Aslında herkesin hikâyesi çocukluğunda yaşadıkları ile başlar. Erol yetiştirme yurdundan bir ailenin yanına verildikten sonra, üvey babası tarafından tacize uğrayan çocuklarımızdan sadece bir tanesidir. Bu yaşadığı korkunç olay, onda büyük bir travma yaratır. Psikolojisinde derin değişimler oluşturur. Bu değişimler üvey babasını öldürmesine kadar gider.
    Birilerine göre bu, onun ilk cinayetidir. Ne yazık ki o sadece kendini savunmak için öldürmeye başlamıştır. Yani kısacası sistem onu “Suçlu” olmaya kendi elleriyle itmiştir. Art arda işlediği cinayetlerden sonra akıl hastanesine yatar. Akıl hastanesinde yattığı dönemde bir deprem olur. Oradaki hastalardan biriyle zemin katta sıkışıp kalır. Bu süre zarfında ikili birbirlerini tanımaya çalışırken aslında Erol ile ilgili büyük bir sır perdesi aralanacaktır.
    Bu dram aslında şu anda bile birçok insanın yaşamakta olduğu derin hikâyedir. Ayrıca hiç kimse ‘suçlu’ olmak istemez. Ne yazık ki sistem tarafından‘suçlu’ olmaya itilir!

    Oynayanlar : Ergin Kılıkçıer, Cihan Palabıyık

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü