Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Maya,Ejderha ve Kardan Adam

    35 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Maya,Ejderha ve Kardan Adam

    Yaş Sınırı : 4+

    Annesi ve babası istediği yılbaşı hediyesini almayan Maya, Noel Baba'yı bulmaya karar verir. Kardan Adam ile karşılaşıp yol arkadaşı olurlar. Bu eğlenceli hikayeye yolda karşılaştıkları Penguen, Kardelen, Ejderha ve Pelikan, hem şarkılarıyla hem de hikayeleriyle katılırlar ve sonunda Noel Baba'ya ulaşırlar.                                                                                                  

    Uyarlayan ve Yöneten: Kutsal Kaynak
    Oyuncular: Hanife Özsoy, Emre Tunceren, Nesrin Şahin, Figen Oral Cebel
    Ses – Müzik: Gürkan Çakıcı
    Koreografi: A. Selin Bezircioğlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü