Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Meddah

    03 Mart Cuma - 05 Mart 2023 Pazar
    60 dakika
    • Ortaoyunu & Meddah

    Meddah

    Yaş Sınırı: 7+

    Anadolunun kadim hikaye anlatıcısı Meddah’ı duydunuz mu? Leyla ile Mecnun’dan, Kerem ile Aslı’ya, Ferhat ile Şirin’den, Yusuf ile Züleyha’ya, Şahmeran’dan, Köroğlu’na, Dadaloğlu’na, Karacoğlan’a nice aşk hikayesini, nice kahramanlık hikayesini, nice ihaneti, nice gurbeti, nice vuslatı söz ile bugünlere taşıdı Meddahlar.

    Peki Meddahlara ne oldu? Şimdi neredeler?

    Ustadan çırağa aktarılan bu hikayeler bir gün geldi yazıya döküldü. döküldü ancak yazıdan ezberleyip anlatmayı sevemedi Meddah. Seyircisi de sevmedi yazıdan ezberlenmiş olan hikayeyi. Çünkü söz hakkı elinden alınmıştı. Öyle ya; Meddahın seyircisi oyuna katılır, hikayeyi yönlendirir, beğenmediği yere müdahale eder, değiştirir.

    Meddah oyunumuzda seyirciye müdahale hakkını geri veriyoruz. Müziği Evren Gülseven’in, anlatısı ve şarkıları Burak Tamdoğan’ın performansıyla huzura gelecek oyunun yazılı tek metni bu okuduğunuz metindir. Bugünün koşullarında, yeni bir Meddah yolculuğuna yoldaşlık etmeye çağırıyoruz sizi.

    Oyuncular: Burak Tamdoğan, Evren Gülseven

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Rize - Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi
    Trabzon - Trabzon KTÜ Atatürk Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Meddah Biletleri ve Fiyatları

    RizeMeddah Rize Biletleri

    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    TrabzonMeddah Trabzon Biletleri

    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü