Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Melekten Bir Gece

    90 dakika
    • Müzikli Oyun

    Melekten Bir Gece

    Yaş Sınırı: 12+

    Aşklar, ayrılıklar, vazgeçişler ve kabullenişlerle dolu bir hikaye Melek'in hikayesi...

    Kendi hikayesi... Melek, İstanbul'dan İzmir'e oradan da Ankara'ya uzanan yolculuğunu, 80'ler ve 90'ların içimizi ısıtan şarkıları eşliğinde anlatıyor seyircilerine... Deli Sanat'ın kabaretif bir üslupla sahnelediği Melekten Bir Gece'yi, Esin Kartaloğlu söylediği şarkılar eşliğinde  oynuyor...

    Yazan: Deniz Koray Tunçel

    Yöneten: Fatih Pestil

    Oynayan: Esin Kartaloğlu

    Vokal Koçu: Ediz Öztürk

    Orkestra:

    Mehmet San

    Teknik Ekip:

    Kerem Dalarslan

    Efekan Tuncer

    Emine Kesici

    Afiş Fotoğrafı: Ali Ulvi Baycan - Mehmet İzdeş

    Afiş Tasarım: Damla Açıl Karakurt

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü