Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Merhaba Ormanı

    • Çocuk Oyunu

    Merhaba Ormanı

    Uzun zamandır içinde bulunduğumuz pandemi süreci, her bireyi farklı farklı etkilemiş durumda.

    Özellikle de çocukları. Bu süreçden sonra çocuklarda görülen sosyal iletişim bozukluğu ve akran zorbalığını gidermek, sosyal iletişim ve duygusal iletişimi sağlamak, çocuklarada bunu hatırlatmak amacı ile hazırladığımız "Merhaba Ormamı" adlı oyunumuzda selamlaşmanın önemini aynı yaşamsal ortam içerisinde karşılıklı saygının gerekliliğini anlattık...
     
    Hiç selamlaşmanın olmadığı bir ormanda yaşayan maymun Muki selamlaşmayı öğrenir ve bunu tüm orman canlılarına öğretme arzusundadır. Başarmak için yaşadığı zorlukları arkadaşları ayı Bugi ve tavşan Tuti ile ormanın ismini Merhaba Ormanı olarak ilan etmek isterler. Fakat bunun için kraliçe Nora'dan izin almaları gerekmektedir. Maymun Muki ve arkadaşlarının yaşadığı serüveni anlatan oyunumuz müzikli ,danslı bir gösteridir.
     
    Oyunun müziklerini müzisyen, oyuncu ve yönetmen olan Deniz Kuş, Oyunun dans koreograflarını Yeni yüzyıl ve Maltepe Üniversitesi oyunculuk bölümü öğretim görevlisi Seçil Demircan yapmıştır. Profesyonel bir ekip çalışması olan oyunumuzda çocukları eğlendirirken, sosyal yaşamı öğretiyoruz.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü