Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Michelangelo Buonarroti'nin Hayatı ve Eserleri

    • Tiyatro

    Michelangelo Buonarroti'nin Hayatı ve Eserleri

    Rönesans sanatının bu kadar güzel olmasında büyük etkisi olan Michelangelo; yaptığı resimler, heykeller, tasarladığı binalar ve yazdığı şiirlerle adını tüm dünyaya duyurmuş olmasının yanında yaşamının üzerinden yüzyıllar geçmiş olmasına rağmen de hâlâ çalışmaları örnek gösterilen bir sanatçı. Sanatını özellikle de heykellerini kusursuzca ve gerçeğe en yakın şekilde gösterebildiği için dönemin en ünlü aileleri tarafından desteklendi. Michelangelo’nun üstatlarından biri ve Rönesans’ın öncülerinden olan Leon Battista Alberti, ünlü sanatçıyı tanımlarken “Eğer isterse her şeyi yapabilir” diyerek Michelangelo’ya ne kadar güvendiğini ifade etmiş. Şu an dünyanın en çok turist çeken mimarilerine, tablolarına ve heykellerine imzasını atan Michelangelo, Rönesans ile adı anılan eşsiz sanatçılardan biri.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü