Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Midasın Kulakları

    • Tiyatro

    Midasın Kulakları 

    Çocuk Tiyatrosu
    ***Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur.

    Frigya Kralı Midas yalancılığı ve düzenbazlığı ile meşhur bir kraldır.
    Bir yarışmada haksız bir karat verince başına gelen olayları anlatan komedi çocuk oyunu.
     

    Yazar : Güngör Dilmen

    Yönetmen ve Uyarlayan : Ömer Faruk Acun

    Ses ve Işık : Mustafa Enes Erolur

    Oyuncular : Umut Durmuş, Mustafa Yüksel, Muratcan Acun, Nisa Nur Batçıoğlu, Neva Yalnağlıbaş, İrem Eylül Karadağ, Esra Hacer Ayhan, Işılay Karakoç, Çiğdem Özdemir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü