-

Minyonlar Masalı

İstanbul - Üsküdar Bağlarbaşı KM Ana Salon(Boğaziçi Salonu) 3 ve salon daha 27 Ocak Perşembe - 16 Nisan 2022 Cumartesi
  • Çocuk Oyunu

Minyonlar Masalı

2 yaş ve üzeri çocuklara temizlik ve sorumluluk kavramlarını aşılayan minyonlar masalı çocuk oyunumuz , müzikleri ve danslarıyla çocuklara keyifli dakikalar yaşatıyor..
Her zaman ki gibi çok heyecanlı ve enerjik güne başlayan minyonlar, kral minyonun tatile gitmesi ve ülkesini başka minyona emanet etmesi ile bütün minyonlar bir araya gelerek eğlenceli serüvene başlıyorlar..
Kral minyonun ülkeyi temiz tutma çabası üzerine gelişen olaylarda minyonları nasıl bir gelecek bekliyor..
Hep birlikte izleyelim…

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Üsküdar Bağlarbaşı KM Ana Salon(Boğaziçi Salonu)
İstanbul Avrupa - Şişli Tiyatrosu
İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

-İki yaş ve üzeri bilete tabidir.

- Bu etkinlik pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.- Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacakmisafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

- İki yaş ve üzeri için uygundur.  

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü