-

Mix Show “Ortaya Karışık”

  • Tiyatro

Mix Show (Amsterdam& istanbulimpro Buluşması)

http://perryweerd.com

Perryweerd Turnesi kapsamında dünyayı dolaşan Eğitmen, improcu Laura ile Gael istanbulimpro ile aynı sahnede. / “Ortaya Karışık” Doğaçlama gösterisi eğlenceli bir akşam geçirmek isteyenler için 25 Ocak Cumartesi 20.30’da istanbulimpro SAHNE’de.

Within the scope of Perrweerd Tour, trainers and improvisers Loura and Gael are on the same stage with istanbulimpro. For an entertaining night, “Mixshow” improvisational show is at 20.30 on 25th January Saturday at istanbulimpro.

#Perryweerd – Laura ile Gael turnede

Gael, Strasbourg’un önde gelen impro grubu La Carpe Haute’un eş-kurucusu ve vaktini Fransa’da ve yurtdışında eğitim verip impro gösterileri yaparak geçiriyor. Sessiz sahnelerde bile yaptığı ses efektleri ve eşi benzeri olmayan, balık tutma taklidi becerileriyle tanınıyor.

Laura dünyayı gezmediği zamanlarda oyuncu, eğitimci ve TVA Impro üyesi olmaktan arta kalan vaktinde Amsterdam kanallarının arasında pedal çeviriyor. Yavaş çekimde koşmayı, kanlı dövüşleri ve sigara içmeyi seviyor. Sahnede, yani.

Laura ile Gael 2019’un yazında evlendikten sonra birlikte çalışmak üzere bir dünya turuna çıkmaya karar verdi. 2019-2020 sezonunun tamamını Perryweerd Turnesi olarak adlandırdıkları etkinlik kapsamında dünyayı dolaşmak, eğitim vermek ve gösteriler yapmaya ayırdılar.

# Perryweerd - Laura & Gael on tour

Gael co-founded Strasbourg’s main improv group La Carpe Haute, and spends his time teaching and performing improv in and outside of France. He is known for his sound effects -even in silent scenes- and his incomparable mimed fishing skills.

When Laura is not traveling the world, she can be found cycling the Amsterdam canals between her jobs as actress, trainer and AD of TVA Impro. She loves slow motion running, bloody fights and smoking. On stage, that is.

After getting married during the summer 2019, they decided to go on a one year travel around the world to work together. They now teach, perform and travel the globe for the entire season 2019-2020 in what they call the Perryweerd Tour.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü