Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mızıkacılar Bremen’de

    45 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Mızıkacılar Bremen’de

    Süre: 45 dk.

    Yaş Sınırı: 3+

    Dört yaşlı müzisyenin Bremen’de konser vermek gibi bir hayalleri vardır. Konserden kazandıkları ile de kendileri gibi sokağa bırakılan hayvan dostlarına barınaklar yaptırmak istiyorlardır. Bunun için Bremen’e doğru yola çıkarlar. Yolda karşılaştıkları bir oyuncakçı onlara enstrüman hediye eder, dost olurlar. Oyuncakçı ve dört kafadar birlikte Bremen’e giderler. Her şey tam istedikleri gibi ilerlerken büyük bir engelle karşılaşırlar. En sonunda Bremen Mızıkacıları şarkılar söyleyip, dans ederek sanatın gücüyle bütün engelleri aşarlar. Hayallerine ve hedeflerine ulaşmak için her şey tamamdır. Dört kafadar ve oyuncakçı oyunun sonunda bunu bir konserle kutlarlar.

    Yazan – Yöneten: Ezgi Ergün
    Sanat Yönetmeni: Onur Doğan
    Müzik Tasarım: Halil Cem Güdek
    Dekor Tasarım: Murat Ergün
    Yapımcı: Barbaros Ergün

    Oyuncular
    Onur Doğan
    İlayda Buse Uyar
    Sözdar Aklan
    Samet Ali Yurt
    Fulya Çal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü